За 2017 рік СП «Миті» створило багато добрих справ для людей, які потребували допомоги

Тож ми вирішили, під кінець року, зробити невеличкий апгрейд і розповісти, як зараз живуть герої наших публікацій.

❄ Багато хто перейнявся історією вагітної дівчинки-сироти Вікторії, яку покинув хлопець, як тільки дізнався, що вона вагітна. Від пережитого стресу в неї була загроза переривання вагітності. Її госпіталізували, а грошей на ліки не було. Звісно, ми не могли не допомогти сміливій майбутній мамі і закупили всі необхідні ліки. На щастя, в дівчини все гаразд. 04.12.17 вона стала щасливою матусею маленького хлопчика. Ми не покидаємо Вікторію, допомагаємо продуктами та дитячим харчуванням.
Доречі, до Дня боротьби з ВІЛ\СНІД, на телеканалі 1+1 вийшла стаття про Вікторію, кому цікаво, можете переглянути тут: https://tsn.ua/…/miy-malyuk-bude-absolyutno-zdorovim-105249…

 

 

 

 

❄ Мабуть найбільше зачепила наших покупчинь історія дівчини/хлопця Олександри, переселенки з Луганську.
Її життя нагадує сюжет фільму. Вона рано втратила батьків, важко працювала, щоб прогодувати себе і сестру. Крім діагнозу ВІЛ-інфекція, захворіла на туберкульоз. Лікарі не давали взагалі ніяких позитивних прогнозів. Ми Саші і ліки купували, і діагностики оплачували, і з продуктами харчування допомагали. Їй відсилали гроші і небайдужі люди, і соціальні працівники БО «100 відсотків життя. Київський регіон». При такій підтримці просто не могло бути негативного результату.
На даний час, дівчина успішно вилікувала туберкульоз, стан її імунітету значно покращився, вона набрала вагу, стала дуже активно. На даний час займається пошуком роботи.

 

 

 

 

Даруйте один одному час, любов, а тепер і святковий настрій